1 / 3
Nokia 5
5.500 МКД
28.09.2019 19:26

Штип / Штип

Марка:

Nokia

Модел:

5

Боја:

Black

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Nokia 5 zacuvan celo vreme so maska i staklo.
Kako nov..

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Anastasija
Потврден огласувач
072221452
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам