1 / 4
Cerada za skuteri
350 МКД
05.09.2022 11:58

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🛵 Универзална Церада за вашиот Скутер 🛵

✔️ Брза и лесна монтажа
✔️ UV заштита
✔️ Штити од ветер, дожд, град, снег
✔️ Димензија: 130 x 230 cm
✔️ Боја: Сива

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Set Gumici

900 МКД

Organizer - Kutija za cevli

280 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам