Logo

Mercedes E 200 Evo

Број на оглас: 3383234 | Објавен на: 10.05.2020, 01:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 200

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 95 kw / 129 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 6.200 €

6.350 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mercedes E 200 Evo 2006 God full Oprema Odlicen zacuvan nadvor vnatre Top Reg Cela godina za poveke info.. javetese Na 075 940 414

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 ....

Потврден огласувач