Logo

PEUGEOT 307 1.6 hdi 2007

Број на оглас: 3385049 | Објавен на: 20.10.2019, 11:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 4.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава пежо 307 1.6 hdi 110 кс.
Колата поседува фул опрема,зелен картон,регистрација до 06,2020година
4 нови зимски гуми,2 нови летни,нов акумулатор,направен сервис. Во колата нема потреба од никакво вложување.Проверка каде сакате во Битола.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Оглас

Потврден огласувач