Logo

Klub masa

Број на оглас: 3385395 | Објавен на: 23.10.2019, 01:21
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 5.000 МКД
5.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава


Nova ne koristena kupena od mebel vi 6900den

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Daniel

Потврден огласувач