1 / 3
Motor IMT.539
1.000 €
16.01.2020 17:34

Ѓорче Петров / Скопје

Prodavam motor za traktor IMT 539 vo ispravna sostojba,moze da se zapali na lice mesto kompleten bez ankaser

Cena 1000 evra

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Ratko
Потврден огласувач
070217445
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам