Logo

Opel astra 1.7 extra

Број на оглас: 3387131 | Објавен на: 23.10.2019, 15:21
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 2.599 €
2.650 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Astra,1.7 CDTI -2007 god.
Kolata e vo besprekorna sostojba.
Napraven servis, ulje i site filtri. Antifriz i novi zimski gumi.
Kolata e na BG tablici.
Kontakt Angel 078 319- 645

  Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

  Angel

Потврден огласувач