1 / 6
SE PRODAVA BMW 318
2.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.11.2022 16:37

Куманово / Куманово

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

2001

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

87 kw / 118 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava BMW 318 vo odlicna sostojba so navlaki na sedista, novi gumi, plin lovato.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Blagoja
Потврден огласувач
071429379
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам