Logo

Lancia Thesis Za delovi

Број на оглас: 3387447 | Објавен на: 20.10.2019, 15:29
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Lancia

Модел: Thesis

Година: 2005

Гориво: Бензин

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 2 kw / 3 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Za delovi

  Струмица    Општина: Василево

Прати Е-Маил

  Mile

Потврден огласувач