Logo

Prodavam Fiat PUNTO

Број на оглас: 3388628 | Објавен на: 17.10.2019, 21:17
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba 95000 km ,ne e uvezeno,servisirano,garazirano, nov akumulator, kuka so atest, 2 zimski 2 letni gumi

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  zoran

Потврден огласувач