Logo

Тросед и фотелја Trosed i fotelja

Број на оглас: 3388760 | Објавен на: 09.10.2019, 17:05
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Троседи

Вид на оглас: Се продава


Солидно зачувани,со механизам за спуштање.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Оглас

Потврден огласувач