1 / 2
kujka vo Valjevo Srbija 215m2-
40.000 €
Цената не е фиксна
21.12.2022 10:53

Скопје Центар / Скопје

se prodava kukja vo Valjevo Srbija na mirna lokacija naselba Jasenice na 5 km do centar- cist imoten list i 5 ari dvorno mesto- moze zamena za stan vo skopje ili ohrid

Категорија: Недвижности / Во странство

Се продава / Можна е замена од:

Tihomir 078335335
Потврден огласувач
+38978335335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам