1 / 4
DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR
1 €
17.07.2020 22:30

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

25 m²

Греење:

Друго

Se izdava deloven prostor vo novata katna garaza 25m2 so moznost za prosiruvanje do 50 m2,
078 210-909
078 210-670

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Toni
Потврден огласувач
078210909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам