Logo

Maruti

Број на оглас: 3389515 | Објавен на: 25.05.2020, 20:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Модел: Maruti

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 65000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 26 kw / 35 ks

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Maruti vo ispravna sostojba ne regisrirani .Informaci na 077 941 886

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 s

Потврден огласувач