Logo

Mazda 6

Број на оглас: 3389740 | Објавен на: 18.10.2019, 20:33
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mazda

Модел: 6

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Цена: 4.500 €
5.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mazda 6 Kombi
Godina na proizvodstvo 12/2009
Na Avstriski tabli
Top sostojba,196000km
92kw/2200cmm
Tel.za Kontakt 075807943

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  Aleksa

Потврден огласувач