Logo

ливади

Број на оглас: 3390212 | Објавен на: 10.10.2019, 14:46
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 1 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Земјиштето се наоѓа намесноста викано КЛЕПАЛО, пд самиот граничен премин.

  Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

  Ljupco

Потврден огласувач