Logo

BMW 530 D RACEN MENUVAC

Број на оглас: 3390719 | Објавен на: 07.10.2019, 16:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Цена: 6.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e so novi plocki i diskovi
Poveke informacii na VIBER ili WHATS APP
+39 3283571914

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Dragi

Потврден огласувач