1 / 10
Sprat od kuka
1 €
19.05.2020 11:20

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

4,5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1988

Година на реновирање:

2012

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Blagoja Ristik Bale 26 Prilep

Се издава спрат од кука комплетно опремен за 5 особи со дворно место и подрум

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Ilce
Потврден огласувач
075415550
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам