1 / 1
SE PRODAVAAT PLACEVI VO PRILEP MESTO SARIHA
1 €
14.05.2022 21:13

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

300 m²

Тип на земјиште:

Градежно

070 575 454 070 575 454 070 575 454

ulica frushka gora ( staro NOZOT) okolu 15 placevi po 300 m2 SO MARKICI
Poveke informaciii na 070 575 454

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

SONY
Потврден огласувач
075 311 851
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам