Logo

Hard disk 80gb

Број на оглас: 3391259 | Објавен на: 23.11.2019, 21:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 850 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava hard disk 80 gb
Telefon za kontakt po 18h:
079 334 961
079 334 961
079 334 961

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Lazar

Потврден огласувач