Logo

FIAT Brava 1.8 16v

Број на оглас: 3391814 | Објавен на: 23.10.2019, 05:54
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Brava

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 83 kw / 113 ks

Цена: 1.250 €
1.350 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e redovno servisirana vo dobra sostojba poseduva airbag,abs,centralna brava,elektricni prozorci,el.retrovizori,atestiran plinski sistem,atestirani folii na prozorci,dobri gumi,greaci vo predni sedista,registrirana so zelen karton,moze i zamena za pomala kola.

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  srgjan

Потврден огласувач