Logo

Velosiped AGRESSOR GT

Број на оглас: 3391924 | Објавен на: 14.11.2019, 18:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Se prodava velosiped AGRESSOR GT so 3x7 brzini, mountain bike donesen od Avstria.

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Инфо

Потврден огласувач