Logo

Сервис на лаптоп компјутери

Број на оглас: 3391929 | Објавен на: 15.06.2020, 13:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Сервери и додатоци

Вид на оглас: Се продава


Редовен периодичен сервис на лаптоп компјутери чистење на системот за ладење,промена на термални пасти и падови за ладење-цени намалени на 50%!!!!!!!!

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Kosta

Потврден огласувач