Logo

Volkswagen Passat

Број на оглас: 3392512 | Објавен на: 14.11.2019, 13:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2013

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 13.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Passat 2.0 tdi bluemotion, 2013 godina full servis, so servisna kniska vo porshe skopje, prv gazda. So zimski + letni gumi. Kontakt: 079/308-208

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач