Logo

RENAULT LAGUNA 2.ODCI *2009GOD* UVOZ CH *FULL!!

Број на оглас: 3392899 | Објавен на: 23.12.2019, 13:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Laguna

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 131 kw / 178 ks

Цена: 3 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FUL OPREMA NEMA STO NEMA !!!!

UVOZ OD CH !!!

REGISTRIRANA DO 22.05.2020 GOD !!!

NAPRAVEN SERVIS !!!

ZELEN KARTON !!!

KOLATA E PALI VOZI !!!

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 AVTOLAKI

Потврден огласувач