Logo

SE PRODAVA GOLF V 1.9 TDI

Број на оглас: 3393533 | Објавен на: 19.11.2019, 02:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA GOLF V 1.9 TDI VO ODLICNA SOSTOJBA ZA POVEKE INFORMACII NA TEL. 070795188 -MILE

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Vase

Потврден огласувач