1 / 5
IPhone 5 s
1.500 €
11.10.2019 09:31

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

5

Боја:

Black

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

10 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

telefonot e staklo. zaklucen
1500

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

boban
Потврден огласувач
078296297
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам