Logo

Itno Se prodava trosed,dvosed i fotelja.

Број на оглас: 3394075 | Објавен на: 10.12.2019, 17:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava trosed ,dvosed i fotelja.
I spalna lezaj
Info 078 448 522 Aleksandra
posle 17 casot.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Aleksandra

Потврден огласувач