Logo

HAUS MAJSTOR

Број на оглас: 3395341 | Објавен на: 11.11.2019, 08:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Мебел и ентериер

Вид на оглас: Се продава


Nasata kompanija vi nudi, servis, popravka, odrzavanje, soveti i pomos za ostvaruvanje na site vasi pobaruvanja. Pred se navremeno, kvalitetno i profesionalno.

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 David

Потврден огласувач