Logo

Se prodava fiat cinquecento

Број на оглас: 3396078 | Објавен на: 10.11.2019, 17:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Cinquecento

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 29 kw / 39 ks

Цена: 500 €

550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiat Cinquecento voziloto e vo ispravna sostojba zacuvan enterier dobri gumi ne e registrirano informacii na 077-555-410 Angel

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Hristijan

Потврден огласувач