1 / 10
Generic xor 70 cc MALOSSI
650 €
20.10.2019 15:11

Прилеп / Прилеп

Motorceto e vo besprekorna sostojba.Pali vozi.Redovni servisi.Smenato maslo.Smenat Kit Malossi 70cc Nov,Ausplux gianelli extra Nov,Rolni Kais Malossi Novi,Karburator Dellorto 19 Nov,Sportski filter,Centralen feder I ostanati federcina,nova zadna guma,novi retrovizori aprilia.
Kontakt telefon: 075547726
650 evra fiksno !!!!!! ITNO !!!!

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

gorgi
Потврден огласувач
075547726
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам