Logo

Trepezariska masa

Број на оглас: 3399780 | Објавен на: 04.07.2020, 18:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Trepezariska masa Mnogu povolno, vo super sostojba, cenata e Mnogu povolna.

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 boro

Потврден огласувач