1 / 3
МЕДИАПАН МАСА
75 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.06.2023 20:22

Охрид / Охрид

ММАСАТА СО ДИМЕНЗИ 100/200 Е ИЗРАБОТЕНА ОД МЕДИАПАН Е КУПЕНA 250€
071759383

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава / Можна е замена од:

SE
Потврден огласувач
071759383
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам