Logo

Rover 216 Coupe Registriran cela god

Број на оглас: 3400924 | Објавен на: 10.11.2019, 16:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Rover

Модел: 216

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 83 kw / 113 ks

Цена: 1.299 €

1.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata se pali bez nitu edna mana
Novi gumi
mozna zamena
registriran cela godina
Mnogu redok model

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Dusan

Потврден огласувач