Logo

Продавам VW Touran 2006

Број на оглас: 3401208 | Објавен на: 12.11.2019, 11:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 3.950 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам VW Touran 2006 год. highline, со автоматски 6 брзински менувач DSG, 2.0 tdi, 5 седишта, средени документи до регистрација, со комплет зимски гуми со бандажи, цена по договор. Тел. 072 228 634 Зоран

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Зоран