Fiat Ducato 2.8JTD tovarno so Termo King
6.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.10.2019 12:22

Прилеп / Прилеп

Se prodava!!
-Fiat Ducato 2.8 JTD so Termo King 2001god.
-Dolzina na komorata 3m visina 2m.
-Voziloto e odlicno socuvano!!!
Mozna e i zamena so vasa doplata.
Cenata e 6.500 € i ne e fiksna

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
074242121
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам