1 / 12
Се изнајмува станови во строг центар
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.05.2022 18:21

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Година на градба:

2018

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Вардарска 5

Се изнајмува наместени станови во центар.Тел.070 706 821 Горан

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

goran
Потврден огласувач
070706821
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам