Logo

huawei p20 pro kako nov so 1 godina garancia vip

Број на оглас: 3401915 | Објавен на: 17.11.2019, 02:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: p20 pro

Боја: Black

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 6" инчи и поголеми

Цена: 350 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


huawei p20 pro kako nov so 1 godina garancia vip bes zameni full pakuvanje!

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 gorjan

Потврден огласувач