1 / 1
Alfa plam hlb90 termo
13.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.10.2019 11:25

Кривогаштани / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Se prodava socuvan Alfa Plam hlb90 termo.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
070250237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам