Logo

Kragna i cevka za masina za pakuvanje

Број на оглас: 3402467 | Објавен на: 28.04.2020, 22:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


Prodavam fabricka kragna i cevka za masina za pakuvanje. Cevkata e so precnik 90 mm, sto znaci moze da pravi kesi so sirocina od okolu 14 cm.

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Инфо

Потврден огласувач