Se iznajmuva stan
1 €
Цената не е фиксна
21.10.2019 09:54

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3,5

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Se iznajmuva stan vo naselba Tocila.
Za podetalni info. kontakt tel:
070 325 521

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Pero
Потврден огласувач
070325521
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам