1 / 3
Samsung Galaxy note 8
19.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.12.2019 11:21

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

Not

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Poloven ispraven so adapter I slusalki

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071367691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам