1 / 3
HITNO I EVTINO SE PRODAVA GARMIN
1 €
Цената не е фиксна
28.07.2020 14:23

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

SE PRODAVA NAVIGATOR ORIGINAL MARKA GARMIN NUVI 40LM EKRAN 4.3" SO SITE MAPI NA CELA EVROPA,VO KUTIA NOV EPTEN MALKU KORISTEN OD TATKO MI SAMO 3PATI !!!


CENA PO DOGOVOR.
ZA PODETALNI INFO KONTAKT MOB BROJ 070620447

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / GPS уреди

Се продава од:

M SPORT
Потврден огласувач
070620447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам