1 / 3
СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА КУЌА
85.000 €
Цената е фиксна
06.02.2020 17:30

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

8

Квадратура:

230 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

160 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2000

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ул. Илија Компаниоски бр. 14 -Варош, Прилеп

Се продава куќа на ул. Илија Компаниоски бр.14 на јужна страна со внатрешна површина од 230 м2 со два посебни влезови. Куќата се состои од: приземје, прв спрат, поткровје и деловни простории кои се простираат десно од приземјето.
Приземјето изнесува 50м2 со дневен простор, кујна со трпезарија и вц.
Првиот кат изнесува 80 м2 со дневен простор, кујна реновирана со трпезарија и 3 спални соби и вц. Во секоја соба има посебна тераса. Поткровјето изнесува 80м2 карабина спремно за уредување по сопствена желба. Секој спрат се грее одделно со дрва или панел по желба. Деловниот простор изнесува 17м2.

Куќата е со соларни панели, има гаража и дворно место од 160м2

Контакт телефон:
070-775-072
070-775-071

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

boris
Потврден огласувач
070775072
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам