Logo

LEPENJE BRANICI, SPOJLERI, RETROVIZORI

Број на оглас: 3405282 | Објавен на: 07.07.2020, 23:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Поправка инструкции, Книги

Вид на оглас: Се продава


KVALITETNO LEPENJE na sekakov vid plastika, kako i branici, spojleri, retrovizori, drzaci od farovi i stopovi, plastiki od skuteri. Lepeneto se odviva so lienje na ista plastika.

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 David

Потврден огласувач