Logo

МЕД 2019

Број на оглас: 3405432 | Објавен на: 13.12.2019, 05:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава


Се продава мед, мед во пита(саќе), матичен млеч, прополис капки.

мед 1кг 350ден
мед во пита 1кг 450ден
прополис капки 15мл 60ден
матичен млеч 1гр 200ден
мед на големо 1кг 280ден

Бранко 075/391-309

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач