Купувам Стан
150.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.10.2019 15:10

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

1,5

Квадратура:

65 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Сутерен стан

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Купувам Стан во центарот или окколу центарот во Прилел....Контакт телефо: 071993952

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Micko
Потврден огласувач
071993952
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам