1 / 6
FRIZIDER NEO
4.490 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.03.2020 21:07

Аеродром / Скопје

Vo funkcija,ne koristen..

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

SOFIJA
Потврден огласувач
02 3064-325
071361760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам