Logo

Pcelni sanduci

Број на оглас: 3408248 | Објавен на: 16.11.2019, 14:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 10 NOVI pcelni sanduci.

Shiten 10 koshere për bletë të reja.

Cena za 1 =2500 den.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Arjan

Потврден огласувач