1 / 12
Topsifoni,Slivnici,resetki i site vidovi na Lajsni
11 МКД
17.01.2023 14:53

Гази Баба / Скопје

Prodavame Inoksni Toopsifoni,slivnici,resetki so ekstra kvaliteten inoks so poteklo od Srbija i Turcija vo razlicni golemini i razlicni modeli so golem izbor na dezeni.

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Мебел за бања

Се продава од:

Dean
Потврден огласувач
070221439
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам